O nás

Športovým a kultúrnym podujatiam sme sa aktívne začali venovať už v roku 2004, teda pred 8 rokmi. Najskôr formou živnosti a neskôr už ako športová a eventová agentúra ROMANTICS, s.r.o. Začalo to mojou vášňou pre šport a tiež mojim zístením, že zohnať vstupenky na prestížne domáce a zahraničné podujatia nie je vždy jednoduché. Kedže som zároveň rád cestoval, postupom času som rozšíril pôsobnosť zo slovenských akcií aj na podujatia konané v zahraničí.

Počas nášho fungovania sme s klientmi boli na viacerých olympijských hrách, majstrovstách sveta, ale aj koncertoch a kultúrnych predstaveniach. Za 8 rokov sme si vybudovali sieť kontaktov so zahraničnými partnermi, takže dokážeme zabezpečiť vstupenky aj na naozaj prestížne podujatia, ktoré sú vždy vypredané.

Či už ste fanúšikom hokeja, futbalu, basketbalu, tenisu alebo by ste si radi pozreli operu vo Viedni, určite Vám budeme vedieť poradiť. Klientom zabezpečujeme kompexný servis od vstupeniek cez dopravu, ubytovanie a sprievodcu, takže určite vyhovieme aj Vám. Či už ste individuálny zákazník, ktorý si chce vybehnúť na koncert Madony do Prahy alebo ste firma, ktorá chce zorganizovať zájazd na futbalový zápas do Londýna pre svojich významných zákazníkov, určite to spolu nejak vymyslíme.

Budeme radi, ak sa na nás obrátite.

 

Roman Podhradský

zakladateľ a konateľ

ROMANTICS, s.r.o.

 

NÁŠ TEAM:

 

      Lujza a Roman                            Lujza a Máška                                Náš Jaro Janus